KURUMSAL
Polirem Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Scroll down for more...
HAKKIMIZDA
Plastik sanayinde uzun yılların mühendislik tecrübe ve birikimini Polirem markası altında toplayan şirketimiz Türk ve dünya plastik sanayisine birinci sınıf ürün ve hizmet sunmak amacıyla kurulmuştur. Ürün portföyümüz tamamen müşteri gereksinimlerini ön planda tutup teknolojinin limitsiz imkanlarını kullanıp mükemmeli hedef alarak oluşturulmaktadır. Temel hedefimiz müşterimizle birlikte kazan kazan felsefesini referans alarak verimli, dayanıklı, güvenilir ve yüksek kalitede ürünler üretmektir.
VİZYON
Plastik sektörü için tüm teknolojik ve mühendislik olanaklarını kullanıp müşteri memnuniyetini referans alarak yenlikikçi, katma değeri yüksek, kaliteli ürün ve hizmetler üretip Türk ve dünya ekonomisine katma değer sağlamaktır.
MİSYONUMUZ
Sürekli gelişmeyi, kaliteyi, sosyal sorumluluğu, teknolojik gelişimlere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe ülkede ve dünyada saygın bir kuruluş olmak.
ÜRETİM
Gravimetrik besleme, çift pistonlu daimi polimer filtresi, start-up valfi, su altı kesim sitemi ve sıvı ringli vakum gaz alma sistemleri ile donatılmış 56 L/D çift vidalı yüksek torklu ve verimli ekstruderlarımızla dispersiyonu ve yoğurması yüksek, degradasyonun olmadığı kompound masterbatchler üretmekteyiz.
FACEBOOK