KURUMSAL
Polirem Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Scroll down for more...
HAKKIMIZDA
Plastik sanayinde uzun yılların mühendislik tecrübe ve birikimini Polirem markası altında toplayan şirketimiz Türk ve dünya plastik sanayisine birinci sınıf ürün ve hizmet sunmak amacıyla kurulmuştur. Ürün portföyümüz tamamen müşteri gereksinimlerini ön planda tutup teknolojinin limitsiz imkanlarını kullanıp mükemmeli hedef alarak oluşturulmaktadır. Temel hedefimiz müşterimizle birlikte kazan kazan felsefesini referans alarak verimli, dayanıklı, güvenilir ve yüksek kalitede ürünler üretmektir.
VİZYON
Plastik sektörü için tüm teknolojik ve mühendislik olanaklarını kullanıp müşteri memnuniyetini referans alarak yenlikikçi, katma değeri yüksek, kaliteli ürün ve hizmetler üretip Türk ve dünya ekonomisine katma değer sağlamaktır.
MİSYONUMUZ
Sürekli gelişmeyi, kaliteyi, sosyal sorumluluğu, teknolojik gelişimlere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe ülkede ve dünyada saygın bir kuruluş olmak.
ÜRETİM
Gravimetrik besleme, çift pistonlu daimi polimer filtresi, start-up valfi, su altı kesim sitemi ve sıvı ringli vakum gaz alma sistemleri ile donatılmış 56 L/D çift vidalı yüksek torklu ve verimli ekstruderlarımızla dispersiyonu ve yoğurması yüksek, degradasyonun olmadığı kompound masterbatchler üretmekteyiz.
ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Çevremizi korumak ve sürekliliğini sağlamak için, tüm çevre yasaları ve yönetmeliklerine uyarak çevre etkilerini kontrol altında tutmak ve etkilerini azaltarak çevre performansımızı sürekli iyileştirmek ve bu bilinci gerçekleştirerek, gelecek kuşaklara yaşanılabilir temiz bir çevre bırakmaktır.

  • Çevre ile ilgili tüm yasal gereklilikler ile müşteri gerekliliklerini sağlayarak, sürekli gelişim ve iyileştirme sağlamak.
  • Ofis yatırımlarında çevresel etkileri göz önünde bulundurmak.
  • Tüm atıklarımızı minimuma indirmek, kirliliği kaynağında önlemek, mümkün olduğunca geri kazanmayı, geri kazanımı olmayan atıklarımızı çevreye zarar vermeyecek şekilde bertaraf etmeyi, ettirmeyi böylece çevre üzerindeki etkilerini azaltmak.
  • Çalışanlarımıza ve tedarikçilerimize çevre ile ilgili eğitimler vererek onları çevre konusunda bilinçlendirmek.
  • Çevresel performansımızın artması yönünde çevre yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmek.
  • Bu amaç ve hedeflere ulaşmak için periyodik olarak gözden geçirmeleri taahhüt eder.
FACEBOOK